خانه / برنامه سفرهای سال 98 / برنامه 9817: بوشهر و برازجان و دلوار
برنامه 9817: بوشهر و برازجان و دلوار

برنامه 9817: بوشهر و برازجان و دلوار

مسئول برنامه: علی اصغر دادرس
رفت: دوشنبه 21 بهمن ماه ساعت ۵ عصر از پارک نوشین واقع در فلکه دوم آریاشهر
بازگشت: جمعه 25 بهمن ماه ساعت 12 شب به تهران، پارک نوشین
وسیله سفر: اتوبوس VIP دربست
تعداد همسفران: ۲۵
با توجه به طولانی بودن سفر اولویت با دوستانی است از اعضای فعال کانون باشند، لذا خواهشمند است قبل از واریز وجه با مسئول ثبت نام تماس و در صورت تایید نسبت به واریز وجه ثبت نام اقدام فرمایید. همچنین ثبت نام افراد جدید (اولین سفر با کانون) مشروط تلقی شده و چنانچه پس از پایان مهلت ثبت نام ظرفیت موجود باشد، به لیست اضافه می شوند.
هدف سفر: بازدید از شهرهای بوشهر ، برازجان ، کازرون و نخلستان های مناطق آبپخش
درجه بندی سفر: این برنامه جزء سفرهای شهرگردی و طبیعت گردی همراه با پیاده روی سبک محسوب می شود .
اقامت: سه شب در منزل و باغ یکی از دوستان کانون
خلاصه سفر:
دوشنبه بعد از ظهر از تهران حرکت می کنیم و به سمت بوشهر می رویم – روز 3 شنبه در شهر بوشهر به بازید از بافت قدیمی شهر می پردازیم و شب را در شهر آبپخش خواهیم بود . روز 4 شنبه به سد دلوار می رویم و در ادامه در نخلستان های آبپخش با آداب و رسوم خرما و نخل های آشنا خواهیم شد و شب در نخلستان ها شب نشینی با موزیک محلی خواهیم داشت .
روز 5 شنبه به برازجان خواهیم رفت و بعد از بازدید از برازجان به سمت کازرون و دریاچه پریشان خواهیم رفت و شب را در کازرون سپری خواهیم کرد – روز آخر پس از بازدید از شهر تاریخی بیشاپور به سمت تهران حرکت می کنیم که ببین ساعت 12 تا 2 صبح در تهران خواهیم بود
( با توجه به شرایط سفر و اتفاق های پیش بینی نشده امکان حذف یا اضافه شدن برنامه ها وجود دارد)
وسایل مورد نیاز:
یک دست لباس گرم مناسب فصلی، کیسه خواب، کفش مناسب، عینک آفتایی، کلاه آفتابگیر، کرم ضد آفتاب، بطری آب به میزان مورد نیاز (حتی الامکان غیر پلاستیکی باشد)، لیوان، زیرانداز، صندل، کارت ملی، پول نقد و سایر وسایل شخصی مورد نیاز.
وعده های غذایی: نیاز به همراه آوردن وعده ای نیست . غذا در مناطق شهری یا بصورت گروهی می باشد.
تخمین هزینه سفر: در حدود 650 هزار تومان ( لازم بذکر است بالا بودن هزینه سفر بدلیل بالا رفتن هزینه وسیله نقلیه می باشد که در حدود نفری 400 هزار تومان می باشد
شرایط ثبت نام: مبلغ ۲۵۰.۰۰۰ هزار تومان به شماره کارت 5022291072327784 بانک پاساگاد به نام مانلی پاک نگار واریز کنید و پس از آن مشخصات خود را (نام و نام خانوادگی، کد ملی) همراه با ارسال فیش واریزی از طریق واتسآپ و یا پیامک به ایشان اطلاع دهید (09124979237)
مهلت ثبت نام: تا پایان روز جمعه 18 بهمن
شرایط کنسلی: ثبت نام منوط به واریز پیش پرداخت می باشد و در صورت کنسلی، طبق مقررات سفرهای کانون گردشگران جوان ایران، هزینه کنسلی کسر و لحاظ خواهد شد. همکاری شما در ثبت نام به موقع، تیم برگزاری را در برنامه ریزی دقیق سفر یاری خواهد کرد.
– از آن جاییکه در این سفر با جامعه محلی در ارتباط هستیم ، زیبنده است با احترام به کلیه اعتقادات و سنن با رعایت پوشش مناسب و آداب و رفتار در خورِ یک گروهِ فرهنگی, مروج سفر مسوولانه باشیم. همچنین رعایت کلیه قوانین کانون گردشگران جوان ایران از سوی مسافر در حین اجرای سفر الزامی می باشد.
– برای شرکت و ثبت نام در برنامه مطالعه قوانین سفر کانون گردشگران جوان ایران (اینجا کلیک کنید) و آگاهی کامل از آن ضروری است.
– لطفا چنانچه اولین سفر را با کانون تجربه می کنید و یا تاکنون در سایت ثبت نام نکردید، اینجا ثبت نام کنید.
توجه: طرح کتاب در کوله در این سفر انجام خواهد شد، در ضمن هر کدام از شما اگر طرح یا ایده ای برای پربار شدن سفر و منتفع شدن جامعه میزبان از حضور ما دارد به مسئول برنامه اعلام کند.
*هر سئوالی در ارتباط با سفر داشتید با مانلی پاک نگار به شماره 09124979237 تماس بگیرید*

Share

نظر بدهید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*

برو بالا !