خانه / برنامه های سال 1401 / برنامه: 01-1401 پیاده روی از دیزاب به گشت رودخان
برنامه: 01-1401 پیاده روی از دیزاب به گشت رودخان

برنامه: 01-1401 پیاده روی از دیزاب به گشت رودخان

برنامه: 01-1401 پیاده روی از دیزاب به گشت رودخان

مسئول برنامه: افشین ایران پور
رفت: پنجشنبه 16 تیرماه ساعت یک بامداد از پارک نوشین واقع در فلکه دوم آریاشهر
بازگشت: جمعه 17 تیرماه ساعت 23 پارک نوشین خواهیم بود.
وسیله سفر: اتوبوس VIP دربست
تعداد همسفران: حداکثر 30 نفر
هدف سفر: کوهپیمایی در منطقه طارم
درجه بندی سفر: با توجه به تجربه قبلی که در این منطقه داشته ایم. درجه سختی از متوسط تا سخت با در نظر گرفتن شرایط جوی متفاوت خواهد بود.
اقامت: یک شب در چادرهای کوهنوردی در طبیعت
خلاصه سفر:
بامداد روز پنجشنبه در پارک نوشین گردهم می آییم. و به سمت منجیل و از آنجا به منطقه آب بر وارد می شویم. صبحانه را در آب بر میل می کنیم. وانت های سفر را اجاره می کنیم و به سمت ییلاق دیزآب حرکت می کنیم.
دیزاب در بالاترین ارتفاعات طارم قرار دارد و از آنجا به سمت شمال حرکت می کنیم. روز اول حدود 14 کیلومتر را از روی یک یال بلند که در صورت هوای مناسب، منظره بسیار خوبی دارد، طی می کنیم و شب را در محل مناسبی که در نظر داریم در چادر می خوابیم. روز جمعه با سمت گشت رودخان حرکت می کنیم. بیشتر طول مسیر در جنگل و با شیب بیشتری خواهیم بود. خوشبختانه چند چشمه در مسیر وجود دارد. حدودا بعد از 7 تا 8 کیلومتر به ابتدای جاده خاکی میرسیم. سعی می کنیم تا برای ادامه مسیر از وانت تا روستای گشت رودخان استفاده کنیم. اتوبوس در گشت رودخان منتظر ما خواهد بود و بعد از صرف نهار به سمت تهران حرکت می کنیم.
وسایل مورد نیاز:
یک دست لباس گرم مناسب فصل، پانچو یا بارانی، کوله پشتی مناسب، کیسه خواب، چادر، زیر انداز برای کف کیسه خواب. تی شرت و شلوار سبک اضافه. مایو، کفش مناسب کوهپیمایی که قبلا در چند مسیر استفاده شده باشد( کف کفش کاملا سفت باشد)، عینک آفتابی، کلاه آفتابگیر، بطری آب به میزان مورد نیاز (حتی الامکان غیر پلاستیکی باشد)، لیوان، زیرانداز، باتوم کوهنوردی، کارت ملی، پول نقد و سایر وسایل شخصی مورد نیاز.
وعده های غذایی: دو وعده صبحانه، دو وعده نهار و یک وعده شام. تنقلات
تخمین هزینه سفر: با توجه به نرخ کرایه اتوبوس و وانت. بعدا اعلام می شود.
شرایط ثبت نام: با مسئول سفر در ارتباط باشید و پیش پرداخت را به او بپردازید.
مهلت ثبت نام: تا پایان روز جمعه سوم تیرماه.
نکات مهم: از حمل و نقل وسایل غیر ضروری خودداری کنید. میزان آذوقه خود را مدیریت کنید. حتما در صورت نقص در وسایل ضروری با مسئول سفر هماهنگ کنید.
شرایط کنسلی: ثبت نام منوط به واریز پیش پرداخت می باشد و در صورت کنسلی، طبق مقررات سفرهای کانون گردشگران جوان ایران، هزینه کنسلی کسر و لحاظ خواهد شد. همکاری شما در ثبت نام به موقع، تیم برگزاری را در برنامه ریزی دقیق سفر یاری خواهد کرد.
– از آنجایی که در این سفر با جامعه محلی در ارتباط هستیم ، زیبنده است با احترام به کلیه اعتقادات و سنن با رعایت پوشش مناسب و آداب و رفتار در خورِ یک گروهِ فرهنگی, مروج سفر مسئولانه باشیم. همچنین رعایت کلیه قوانین کانون گردشگران جوان ایران از سوی مسافر در حین اجرای سفر الزامی می باشد.
– برای شرکت و ثبت نام در برنامه مطالعه قوانین سفر کانون گردشگران جوان ایران (اینجا کلیک کنید) و آگاهی کامل از آن ضروری است.
برای ثبت نام با شماره 09123247302 حسین یوسفی تماس بگیرید یا از طریق واتساپ و تلگرام در تماس باشید.

Share

نظر بدهید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*

برو بالا !