خانه / برنامه سفرهای سال 98 / برنامه 9807: 17 و 18 مرداد 98 – سیبان درهِ کُردان
برنامه 9807: 17 و 18 مرداد 98 – سیبان درهِ کُردان

برنامه 9807: 17 و 18 مرداد 98 – سیبان درهِ کُردان

مسئول برنامه: سید محمدرضا آیت اله زاده و حسین رامین
حرکت: 8 صبح پنجشنبه 17 مرداد ۹۸ از پارک نوشین
بازگشت: ساعت 13 جمعه 18 مرداد ۹۸ به پارک نوشین
وسیله سفر: میدل باس
تعداد همسفران: 26
اولویت با دوستانی است که زودتر ثبت نام کنند و از اعضای فعال کانون باشند، ثبت نام افراد جدید (اولین سفر) مشروط تلقی شده و چنانچه پس از پایان مهلت ثبت نام ظرفیت موجود باشد، به لیست اضافه می شوند.
هدف سفر:
این روزها که مشغله کاری و زندگی ما بیش از همیشه افزون شده رفتن به یک گردش دو روزه و اقامت در دل طبیعت حوالی تهران سبب شادابی روحی و جسمی ما برای شروع هفته جدید کاری می گردد ، از این رو برنامه آب بازی سیبان دره(دره پروانه ها) همراه با یک شب کمپ در طبیعت در فصول گرم گزینه ای مناسب است.
درجه بندی سفر: این برنامه جزء سفرهای طبیعت گردی نیمه سنگین محسوب می شود.
خلاصه سفر:
صبح پنج شنبه به سمت سیبان دره که در دهستان برغان و در شمال غرب استان البرز است، از طریق اتوبان کرج حرکت می کنیم. پس از حدود 2 ساعت به روستای خوش آب و هوای سیبان دره می رسیم و آماده پیاده روی در مسیر رودخانه هزار بند می شویم و پس از حدود نیم ساعت برای صرف صبحانه توقف نموده و مجددا به مسیرمان در رودخانه ادامه می دهیم پس از حدود 2 ساعت به آبشار زیبایی که ارتفاع آن حدود 6 متر است می رسیم .پس از آبتنی که در گرمای مرداد بسیار می چسبد، به سمت بالای ابشار حرکت کرده و شب در آنجا اقامت کرده و چادرها را بنا می کنیم.
جمعه صبح پس از صرف صبحانه مسیر رودخانه تا روستا را در آب پیاده روی کرده و حوالی 12 ظهر به سمت تهران بازمی گردیم.
وسایل مورد نیاز:
یک دست کفش و لباس اضافه، سوئیشرت یا گرمکن ( برای احتیاط و دوستانِ سرمایی) عینک آفتابی، کلاه آفتابگیر، کرم ضد آفتاب، بطری آب به میزان مورد نیاز (حتی الامکان غیر پلاستیکی باشد)، لیوان، بشقاب، قاشق ( لطفاً به عدم استفاده از ظروف یکبار مصرف در سفرهای کانون توجه بفرمایید) ، کپسول، سرشعله، کتری، زیرانداز، کفش مناسب پیاده روی در رودخانه که ضدآب باشه یا صندل یا دمپایی که پشت بند داشته باشه و در آب رها نشه، هدلایت، حوله، کیسه خواب، چادر ( موجودی یا عدم موجودی چادر و تعداد ظرفیت را به مسئول ثبت نام در هنگام ثبت نام اطلاع دهید) کارت ملی، پول نقد و سایر وسایل شخصی مورد نیاز.
وعده غذایی : شام پنج شنبه و صبحانه جمعه رو به همراه داشته باشید. صبحانه و نهار روز پنج شنبه به عهده گروه می باشد.
پیش بینی وضعیت آب و هوایی :
حداقل 20 حداکثر 38
نکات مهم :
80 درصد مسیردر آب و 20 درصد در خشکی است.
_ ارتفاع آب حداقل بیست سانت و حداکثربه هشتاد سانت میرسد.
تخمین هزینه سفر: بین 50.000 تا 80.000 تومان ( امکان تغییر در هزینه نهایی وجود دارد)
شرایط ثبت نام: مبلغ هزار تومان به شماره کارت 5892101014758698 بانک سپه به نام بیتا خسرویان واریز کنید و پس از آن با ارسال فیش واریزی از طریق تلگرام یا واتسآپ به ایشان اطلاع دهید(09126503755)
مهلت ثبت نام: تا پایان روز دوشنبه 14 مرداد

شرایط کنسلی: ثبت نام منوط به واریز پیش پرداخت می باشد و در صورت کنسلی پس از مهلت ثبت نام، طبق مقررات سفرهای کانون گردشگران جوان ایران، هزینه کنسلی کسر و لحاظ خواهد شد. همکاری شما در ثبت نام به موقع ،تیم برگزاری را در برنامه ریزی دقیق سفر یاری خواهد کرد.
از آن جاییکه در این سفر با جامعه محلی در ارتباط هستیم ، زیبنده است با احترام به کلیه اعتقادات و سنن با رعایت پوشش مناسب و آداب و رفتار در خورِ یک گروهِ فرهنگی, مروج سفر مسوولانه باشیم. همچنین رعایت کلیه قوانین کانون گردشگران جوان ایران از سوی مسافر در حین اجرای سفر الزامی می باشد.
برای شرکت و ثبت نام در برنامه مطالعه قوانین سفرهای کانون گردشگران جوان ایران و آگاهی کامل از آن ضروری است.

هر سئوالی در ارتباط با سفر داشتید با محمدرضا آیت اله زاده با شماره ۰۹۱۲۲۹۵۵۱۸۷ تماس بگیرید*

Share

نظر بدهید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*

برو بالا !