خانه / برنامه های سال 94 / برنامه 9408: برنامه شماره 1 جنگل های شمال،منطقه چمستان و کدیر و یوش
برنامه 9408: برنامه شماره 1 جنگل های شمال،منطقه چمستان و کدیر و یوش

برنامه 9408: برنامه شماره 1 جنگل های شمال،منطقه چمستان و کدیر و یوش

برنامه 9408 : برنامه شماره 1 جنگل های شمال . منطقه چمستان و کدیر و یوش
حرکت :  6 صبح روز پنج شنبه 14 آبان  1394 پل پارک وی
بازگشت : جمعه شب 15 آبان 1394
خلاصه سفر: ساعت 6 صبح به سمت آمل حرکت می کنیم . حدود ساعت 9:30 به پارک جنگلی میرزا کوچک خان می رسیم و یک صبحانه سبک می خوریم و بعد به جاده چمستان می رویم که بخش زیادی از مسیر را شالیزارها و جنگل ها پوشانده است . بعد حدود ساعت 11:30  به پارک جنگلی کشپل می رسیم . وارد پارک می شویم و بالا می رویم . در طول جنگل چندجای دیدنی توقف کوتاه می کنیم و  از منظره استفاده می کنیم و عکاسان می توانند از طبیعت استفاده کنند .
مسیر را تا لاویج ادامه می دهیم . در لاویج از چشمه ها و استخر آب گرم لاویج استفاده می کنیم . بعد از آبتنی به پایین بر می گردیم و به سمت نور و رویان حرکت می کنیم و غذا را در یکی از رستوران های کنار پارک جنگلی نور می خوریم و بعد از ناهار حوالی ساعت 2:30 تا 3 وارد پارک جنگلی نور می شویم و وارد مسیر جذاب جنگل می شویم و تا ساعت های 8 و 9 در جنگل می مانیم و کمی در آنجا استراحت می کنیم و شب را در ویلای یکی از بچه ها در رویان اقامت داریم .
صبح به سمت منطقه ملاکلا و سد خاکی در مجاورت پارک جنگلی سیسنگان می رویم و در آنجا صبحانه را می خوریم و چند ساعتی در آنجا اقامت و پیاده روی خواهیم داشت . سپس حوالی ظهر  به رویان برگشته و از طریق جاده آبشار آبپری به سمت منطقه یوش و بلده حرکت می کنیم . در میان راه از آبشار آب پری ، ارتفاعات البرز ، روستای لس و امامزاده بیژن دیدن می کنیم تا به روستای یوش وخانه نیما یوشیج برسیم و بعد از بازدید و صرف ناهار از طریق جاده چالوس به سمت تهران حرکت می کنیم و اگر به ترافیک کرج برخورد نکنیم حدود ساعت 9 به تهران می رسیم .
وسیله سفر : ماشین شخصی
زمان ثبت نام : حداکثر تا دوشنبه شنبه  شب 11 آبان باشادی توکلی مهر با شماره 09122186016 تماس بگیرید.  قطعی شدن ثبت نام منوط به پرداخت 50 هزار تومن علی الحساب هزینه برنامه می باشد .
وسایل مورد نیاز:  کفش پیاده روی ، کیسه خواب ، کلاه آفتابی، تی شرت اضافه، لباس گرم، بارانی، کارت شناسایی، پول، تنقلات زیاد .لیوان، کتری، گاز خوراک پزی، مایو برای آقایان ، مقنعه برای خانم ها
Share

نظر بدهید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*

برو بالا !